Buildwall-about us-1

درباره ما

مشارکت با گروه ساختمانی چمن آرا

گروه ساختمانی چمن آرا

گروه ساختمانی چمن آرا با تکیه بر توانایی مدیران موفق، هم چنین با یاری گرفتن از خلاقیت تیم طراحی و مهندسی با تجربه، پر تلاش و ایده پرداز خود با بهره گیری از تجارب و اصول مهندسی، پروژه‌های موفق بسیاری را طراحی و اجرا نموده است. این گروه ساختمانی در دومین دهه فعالیت خود، هم چنان تمام تمرکز خود را بر رضایت کارفرمایان قرار داده و همواره تلاش می‌کند تا با تکیه بر دانش مهندسان خلاق و پرتوان خود، بهترین عملکرد خود را در اختیار کارفرمایان قرار بدهد.

مشاوره مهندسی

طراحی و اجرا

مدیریت

نظارت پروژه

برخی حقایق

تجارب بزرگ، برندهای بزرگ می‌سازد.

گروه ساختمانی چمن آرا

تاریخچه ما

ما سال ها کار می کنیم و شهرت یک شرکت معتبر و قابل اعتماد به دست آورده ‌ایم. ما موفق شدیم فعالیت خود را در سراسر ایران گسترش دهیم.

گروه ساختمانی چمن آرا

فناوری‌های مدرن

ما می‌دانیم که برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود باید از آخرین فناوری‌ها استفاده کنیم. ما آنها را با موفقیت در کار خود پیاده می‌کنیم.

گروه ساختمانی چمن آرا

کارگروهی حرفه‌ای

در گروه ساختمانی چمن‌آرا بسیاری از اعضای تیم ما سال‌ها در اینجا کار می‌کنند و در حرفه خود متخصصان واقعی و به موفقیت دست یافته‌اند. 

ما در گروه ساختمانی چمن آرا با تکیه بر دانش مهندسین با تجربه‌مان، آماده ایم تا شما عزیزان

خدمات گروه ساختمانی چمن آرا

طراحی

تیم طراحی گروه ساختمانی چمن آرا با در نظر گرفتن سلایق و علایق شما عزیزان آماده است تا محیط زندگی ، کار و ... شما را به محیطی زیبا تر و دلپذیر تر تبدیل کند.

اجرا و نظارت

گروه ساختمانی چمن آرا با قریب به ۲ دهه سابقه فعالیت و با به انجام رساندن پروژه‌های موفق، هم چنین با تکیه بر دانش تیم مهندسین، زمینه را برای اجرای پروژه با توجه به نیاز و خواسته کارفرمایان فراهم نموده است.

سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت

گروه ساختمانی چمن آرا با فراهم آوردن زمینه های مهندسی و طراحی در خدمت شما عزیزان است تا هر ایده ای که دارید را عملی کنید.

درباره گروه ساختمانی چمن‌آرا

گروه ساختمانی چمن آرا مجموعه ای از مهندسان و تیم اجرایی با تجربه، با دانش و پر سابقه است که با فعالیت در دو دهه توانسته است که نامی نیکو در بین سازندگان برای خود دست و پا کند. گروه ساختمانی چمن آرا در مدت فعالیت خود موفق شده است که با جلب رضایت کارفرمایان خود و ارائه دادن و انجام پروژه‌های ساختمانی مختلف و موفق، خود را به عنوان یکی از گروه‌های ساختمانی معتبر در سراسر کشور مطرح کند.

تعداد بالای پروژه‌های ساختمانی با کاربری های مختلف مسکونی، صنعتی، اداری و تجاری هم چنین پراکندگی این پروژه‌ها در سرتاسر کشور عزیزمان بیان کننده اعتماد کارفرمایان عزیز است. خوشحالیم که توانسته ایم با پاسخ شایسته و در خور به اعتماد کارفرمایان، لبخند رضایت را بر چهره آنان بنشانیم و مسیری را طی کنیم که جز با بدست آوردن رضایت کارفرمایان طی کردنش ممکن نبود.

شرکت‌های همکار

گروه ساختمانی چمن آرا

جهت مشاوره و اطلاع از شرایط و خدمات با ما تماس بگیرید.

گروه ساختمانی چمن آرا

فرم شما با موفقیت پر شد.

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان

با شما تماس می‌گیرند.