محمدامین چمن آرا فارغ التحصل رشته مهندسی عمران می باشد و گروه ساختمانی چمن آرا با مدیریت مهندس محمد امین چمن آرا پس از دو دهه تجربه کاری در پروژه های مختلف، گروه ساختمانی چمن آرا را تاسیس نموده است. تا در مسیر آینده با برپایی نمادهایی نوین و ماندگار سهمی کوچک راه به تمدن ایران زمین ادا نماید.

گروه ساختمانی چمن آرا متشکل از تیمی خلاق و پر انرژی که سعی دارند تا در پروژ های خود، هنر طراحی را با دانش روز ادغام نموده و در این مسیر تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا اثری هنری ارائه دهند.       

گروه ساختمانی چمن آرا مجموعه ای از مهندسان و تیم اجرایی با تجربه در کنار محمدامین چمن آرا، با دانش و پر سابقه که با فعالیت در زمینه های طراحی، اجرا و نظارت و سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت در خدمت کارفرمایان می باشد.

گروه ساختمانی چمن آرا در مدت فعالیت خود موفق شده که با جلب رضایت کارفرمایان خود و ارائه و انجام پروژه‌های مختلف موفق  ساختمانی، خود را به عنوان یکی از گروه‌های ساختمانی معتبر در سراسر کشور مطرح نماید.

تعداد بالای پروژه‌‌های ساختمانی با کاربری‌های مختلف مسکونی، صنعتی، اداری و تجاری هم چنین پراکندگی این پروژه‌ها در سرتاسر کشور عزیزمان بیان کننده اعتماد کارفرمایان عزیز است. خوشحالیم که توانسته‌ایم با پاسخ شایسته و در خور به اعتماد کارفرمایان، لبخند رضایت را بر چهره آنان بنشانیم و مسیری را طی کنیم که جز با بدست آوردن رضایت کارفرمایان طی کردنش ممکن نبود.

محمدامین چمن آرا

محمدامین چمن آرا

بنیان‌گذار و مدیرعامل گروه ساختمانی چمن آرا

محمدامین چمن آرا فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران می باشد و در تمامی تجربه های خود را در جهت جلب رضایت خاطر کارفرمایان و همکاران نموده است.
" جهان ما فرایند تفکرات ماست. پس برای تغییر آن اول باید تفکراتمان را تغییر دهیم. "

گروه ساختمانی چمن آرا

جهت مشاوره و اطلاع از شرایط و خدمات با ما تماس بگیرید.

گروه ساختمانی چمن آرا

فرم شما با موفقیت پر شد.

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان

با شما تماس می‌گیرند.