ساختمان خیابان کمیل-علی شاهی​

پروژه کمیل گروه ساختمانی چمن آرا

ویژگی‌های پروژه خیابان علی شاهی-کمیل

منطقه ۱۰ تهران از مناطق قدیمی تهران که در حدود یک قرن پیش ساخته شده. این منطقه از شمال به خیابان آزادی، از غرب به اتوبان یادگار امام، از جنوب به خیابان قزوین و از شرق به بزرگراه نواب صفوی اتصال دارد. بافت شهری قدیمی و بسیار متراکم است. خیابان‌های جیحون، کارون، دامپزشکی، رودکی، آذربایجان، امام خمینی و کمیل از مهمترین و مشهورترین خیابان‌های این منطقه است.
کمیل نام یکی از خیابان‌ها و محله‌ جنوب غرب تهران است. این محله در گذشته دارای زمین‌های کشاورزی فراوانی بوده که با گسترش زندگی شهری از بین رفته است. این محله با وجود ایستگاه مترو و BRT و اتصال به خیابان‌های اصلی منطقه دسترسی نسبتا مناسبی به سایر نقاط تهران دارد.

خیابان کمیل

دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی

این محله دارای ایستگاه‌های متعدد وسایل حمل نقل عمومی می‌باشد و دارای دسترسی بسیار آسان به ایستگاه‌های متروی خیابان کمیل، رودکی، توحید و بریانک و… می‌باشد. هم چنین دارای دسترسی راحت از طریق خط BRT تهران می‌باشد.

توضیحات

پروژه ساختمانی خیابان کمیل واقع در خیابان خوش بین کمیل و مرتضوی کوچه علی شاهی می‌باشد. با توجه به نیاز نوسازی بافت های فرسوده و مشکلات ساختمان های فرسوده، گروه ساختمانی چمن آرا در حال انجام پروژه‌های متعددی درمنطقه10 تهران می‌باشد.این ملک به علت قرارگیری در کوچه علی شاهی دارای دسترسی بسیار راحت به خیابان جیحون می‌باشد. این ملک به علت قرارگیری در مجاورت خیابان کمیل دارای دسترسی به مراکز مختلف تفریحی، رستوران‌ها، اماکن ورزشی و مراکز خرید مختلف می‌باشد.

از جمله ویژگی های مثبت این ملک می‌توان به دو نبش بودن، محل قرارگیری در کوچه علی شاهی، هم چنین فاصله این ملک تا خیابان کمیل اشاره نمود که این ملک را تبدیل به گزینه ایده‌آلی برای سکونت و سرمایه گذاری نموده است.

جزئیات پروژه

  • منطقه: 10
  • آدرس: خیابان خوش جنوبی، بین کمیل و مرتضوی، کوچه علی شاهی، پلاک ۲۶
  • متراژ زمین : 126 متر مربع
  • متراژ کل بنا: ۴۷۵ متر مربع
  • تعداد طبقات: 5 طبقه
  • کاربری: مسکونی
  • وضعیت: اتمام پروژه

مهارت‌های پروژه

نیروی کار متخصص
0%
موقعیت مکانی
0%
کیفیت مواد اولیه
0%
گروه ساختمانی چمن آرا

فرم شما با موفقیت پر شد.

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان

با شما تماس می‌گیرند.