ساختمان خیابان خوش-کمیل

خیابان خوش جنوبی

ویژگی‌های پروژه خیابان کمیل-خوش

منطقه ۱۰ تهران یکی از مناطق قدیمی تهران است که در حدود یک قرن پیش شکل گرفته است. این منطقه از شمال به خیابان آزادی، از غرب به اتوبان یادگار امام، از جنوب به خیابان قزوین و از شرق به بزرگراه نواب صفوی منتهی می‌گردد. بافت شهری آن قدیمی و بسیار متراکم است. قدیمی ترین محلات منطقه به سال ۱۳۰۴ و جدیدترین آن مربوط به سال ۱۳۵۳ بازمی‌گردد. خیابان‌های جیحون، کارون، دامپزشکی، رودکی، آذربایجان، امام خمینی و کمیل از مهمترین و مشهورترین خیابان‌های این منطقه است.
کمیل نام یکی از خیابان‌ها و محله‌های جنوب غرب تهران است. این محله در گذشته دارای زمین‌های کشاورزی فراوانی بوده است که با گسترش زندگی شهری از بین رفته است. به دلیل وجود پادگان جی در انتهای خیابان کمیل بیش از ۷۰ درصد ساکنان آن نظامی بوده اند. پارک رضوان که در گذشته آرامگاه ارامنه بوده است در جوار این خیابان قرار دارد. این محله با وجود ایستگاه مترو و اتصال به خیابان‌های اصلی منطقه دسترسی نسبتا مناسبی به سایر نقاط تهران دارد.

دسترسی منطقه‌ای خیابان کمیل

این خیابان یکی از خیابان‌های بسیار مهم منطقه ۱۰ از نظر استراتژیک و دسترسی می‌باشد.  این خیابان از سمت غرب به خیابان هرمزان، منتهی به بزرگراه یادگار امام، و از سمت شرق با بزرگراه شهید نواب صفوی منتهی می‌شود، از این رو از جهت دسترسی مکانی ایده آل برای کسانی است که برای رسیدن به محل کار یا تحصیل و… از این مسیرها استفاده می‌کنند.

دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی

این محله دارای ایستگاه‌های متعدد وسایل حمل نقل عمومی می‌باشد و دارای دسترسی بسیار آسان به ایستگاه‌های متروی خیابان کمیل، رودکی، توحید و بریانک و… می‌باشد. هم چنین دارای دسترسی راحت از طریق خط BRT تهران می‌باشد.

توضیحات

پروژه خیابان خوش با کاربری مسکونی با متراژ ۱۳۵ در کوچه موحدی مهر در خیابان خوش واقع شده است. این ملک در خیابان خوش می‌باشد. فاصله این ملک تا خیابان کمیل حدودا ۲۰ متر بوده و از دسترسی مناسب محلی و منطقه ای برخوردار است.
این ملک به علت قرارگیری در خیابان خوش دارای دسترسی بسیار راحت به خیابان جیحون می‌باشد. این ملک به علت قرارگیری در مجاورت خیابان کمیل دارای دسترسی به مراکز مختلف تفریحی، رستوران‌ها، اماکن ورزشی و مراکز خرید مختلف می‌باشد.

از جمله ویژگی های مثبت این ملک می‌توان به قرارگیری در خیایان خوش اشاره نمود و هم چنین فاصله این ملک تا خیابان کمیل و خیایان مالک اشتر اشاره نمود که این ملک را تبدیل به گزینه ایده‌آلی برای سکونت و سرمایه گذاری نموده است.

جزئیات پروژه

  • منطقه: 10
  • آدرس: خیابان خوش جنوبی، بین کمیل و مرتضوی، روبروی کوچه لاله، پلاک 211
  • متراژ زمین : 135 متر مربع
  • متراژ کل بنا: ۴۷۵ متر مربع
  • تعداد طبقات: 5 طبقه
  • کاربری: مسکونی
  • وضعیت: اتمام پروژه

مهارت‌های پروژه

نیروی کار متخصص
0%
موقعیت مکانی
0%
کیفیت مواد اولیه
0%
گروه ساختمانی چمن آرا

فرم شما با موفقیت پر شد.

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان

با شما تماس می‌گیرند.