ساختمان خیابان مرزداران-ابراهیمی

گروه ساختمانی چمن آرا

ویژگی‌های پروژه خیابان مرزداران-ابراهیمی

منطقه۲ تهران یکی از وسیع ترین منطقه‌های تهران است که از غرب تا شمال غربی تهران گسترده شده و ۱۴ محله و ۹ ناحیه را درون خود جا داده است. از محلات واقع شده در این منطقه می‌توان به سعادت آباد، پونک، مرزداران، ستارخان، مرزداران و …. اشاره کرد.
این منطقه به علت قرار گرفتن بین بزرگراه‌های شهید چمران، محمدعلی جناح و اشرفی اصفهانی و همچنین گذر بزرگراه‌هایی نظیر شهید همت، شهید حکیم، یادگار امام و آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و همچنین در برداشتن شریان‌های اصلی متعدد و طول کل شبکه معابر درحدود ۴۳۰۰۰ کیلومتر، این منطقه را به عنوان یکی از قوی‌ترین ساختارهای ارتباطی شهر تهران مطرح نموده ‌است. همچنین دسترسی سهل و آسان به تمام نقاط شهر از طریق بزرگراه‌های شرقی-غربی و شمالی-جنوبی جهت جذب سایر فعالیت‌ها از دیگر توانایی‌های این منطقه از نظر شبکه‌ی راه‌های شهری است است.
گستردگی شبکه حمل و نقل عمومی در این منطقه نیز یکی دیگر از مزیت‌های این منطقه نسبت سایر مناطق پایتخت است به صورتی که منطقه۲ دارای ۱۲ ایستگاه مترو و تعداد زیادی ایستگاه BRT می‌باشد. همه موارد ذکر شده سبب شده تا از گذشته این محله مورد توجه کارشناسان گروه ساختمانی چمن آرا قرار بگیرد.

خیابان مرزداران

مرزداران

مرزداران یکی از محله‌های منطقه۲ می‌باشد که در غرب با بزرگراه اشرافی اصفهانی، از شرق با بزرگراه شیخ فضل الله نوری و یادگار امام، از شمال با بزرگراه حکیم و همت و از جنوب با بزرگراه جلال آل احمد مجاورت دارد. دسترسی گسترده به راه‌های اصلی، هم‌چنین تراکم پایین ساختمان‌های غیر مسکونی، این محله را به یکی از محلات محبوب غرب تهران و منطقه برای سکونت تبدیل کرده است.

این پروژه با وجود دسترسی‌های بسیار مناسب شهری به محلات و راه‌های مهم مثل صادقیه، بزرگراه‌های یادگار امام، حکیم و اشرفی اصفهانی در منطقه‌ای آرام بسیار مناسب برای سکونت قرار گرفته و موجبات رضایتمندی کارفرمایان را فراهم نموده است.

توضیحات

یکی از پروژه های تعریف شده توسط گروه ساختمانی چمن آرا، پروژه مسکونی واقع در خیابان ابراهیمی می‌باشد. گروه ساختمانی چمن آرا با در نظر گرفتن شرایط کارفرمایان اقدام به تعریف این پروژه در محله مرزداران نموده است. این محله به دلیل دسترسی‌های ذکر شده همواره مورد توجه همشهری‌های عزیزمان بوده است. از این رو تصمیم گرفتیم با انجام این پروژه به سکونت کارفرمایان و کسانی که قصد سکونت در این محله را دارند، آرامش بیشتری هدیه کنیم.
پروژه مسکونی خیابان ابراهیمی، تلفیقی از خلاقیت تیم طراحی و دست رنج تیم اجرایی می باشد. همه‌ی این‌ها به علاوه‌ی کیفیت بالای مواد اولیه مورد استفاده، سبب پدید آمدن یک پروژه موفق کاری دیگر برای گروه ساختمانی چمن آرا در قلب منطقه۲ پایتخت شده است.

جزئیات پروژه

  • منطقه: 2
  • آدرس: مرزداران، خیابان ابراهیمی، الوند هفتم، شبنم یکم
  • متراژ زمین : ۳۰۵ متر مربع
  • متراژ کل بنا: ۱۴۰۰ متر مربع
  • تعداد طبقات: 7 طبقه
  • کاربری: مسکونی
  • وضعیت: اقدام برای جواز

مهارت‌های پروژه

نیروی کار متخصص
0%
موقعیت مکانی
0%
کیفیت مواد اولیه
0%
گروه ساختمانی چمن آرا

فرم شما با موفقیت پر شد.

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان

با شما تماس می‌گیرند.