ساختمان خیابان مشاهیر-سام

گروه ساختمانی چمن آرا

ویژگی‌های پروژه خیابان مشاهیر-سام

منطقه ۶ شهرداری تهران از شمال به بزرگراه همت ، از غرب به بزرگراه چمران، از شرق به بزرگراه مدرس و خیابان مفتح و همچنین از جنوب به خیابان انقلاب محدود می‌شود. این منطقه در قسمت شمالی بخش مرکزی پایتخت قرار گرفته‌است. منطقه شش به لحاظ موقعیت جغرافیایی از سمت شمال به منطقه۳، از شرق به منطقه۷، از جنوب به مناطق منطقه۱۰ ،منطقه۱۱، منطقه۱۲ و از غرب به منطقه۲ محدود می‌شود. این منطقه از سمت غرب، شرق و شمال با سه بزرگراه اصلی تهران یعنی چمران، مدرس، همت و از جنوب به بزرگترین محور شرقی غربی شهر یعنی خیابان انقلاب محدود شده‌ است.

بافت این منطقه بیشتر از بخش‌های اداری و تجاری تشکیل شده و به همین جهت این منطقه از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از مناطق مهم از نظر افتصادی در تهران به حساب می‌آید. از مراکز مهم آموزشی این منطقه نیز می توان به دانشگاه امیر کبیر دانشگاه تهران، دانشکده اقتصاد علامه و دانشکده مدیریت خوارزمی… اشاره کرد.

از همین رو در گروه ساختمانی چمن آرا اقدام تعریف یک پروژه با کاربری اداری در دستور کار قرار گرفت. محل انجام این پروژه در خیابان مشاهیر، در مجاورت خیابان قائم مقام و یکی از مراکز اصلی جمعیتی و اقتصادی اصلی پایتخت، یعنی میدان هفت تیر، به کارفرمایان عزیز این امکان را می‌دهد که با دسترسی راحت به مناطق ذکر شده، نیازهای خود را بر طرف سازند.

در ساخت این پروژه اداری از مواد اولیه با کیفیت بسیار مناسب هم چنین اصول طراحی داخلی بصورت کاملا کارآمد مورد استفاده قرار گرفته است. این ساختمان دارای ۸ طبقه با کاربری اداری است.

این پروژه با داشتن دسترسی بسیار مناسب به بزرگراه‌ها و خیابان های مهمی همچون بزرگراه شهید مدرس و خیابان کریمخان زند دسترسی ایده آلی را برای کارفرمایان فراهم کرده هم چنین کیفیت ساخت، تکنولوژی به روز و زمان بندی اجرای پروژه موجب رضایتمندی و آرامش خاطر بیشتر این عزیزان شده است.

خیابان کریم خان زند

توضیحات

پروژه ساختمانی مشاهیر واقع در خیابان مشاهیر در منطقه هفت تیر تلفیقی از هنر و تکنولوژی ساخت است که جلوه ای از معماری مدرن، تکنولوژی و دانش ساخت را جلوه گری می‌نماید. این پروژه با متراژ ۳۳۵ زمین و جمع کل ۲۰۰۰ متر بنا در قلب منطقه ۶ واقع شده و تندیس هنر و نمایانگر دانش مهندسان گروه ساختمانی چمن آرا می‌باشد.

در ساخت این پروژه اداری از مواد اولیه با کیفیت بسیار مناسب هم چنین اصول طراحی داخلی بصورت کاملا کارآمد مورد استفاده قرار گرفته است. این ساختمان دارای ۸ طبقه با کاربری اداری است.

این پروژه با داشتن دسترسی بسیار مناسب به بزرگراه‌ها و خیابان های مهمی همچون بزرگراه شهید مدرس و خیابان کریمخان زند دسترسی ایده آلی را برای کارفرمایان فراهم کرده هم چنین کیفیت ساخت، تکنولوژی به روز و زمان بندی اجرای پروژه موجب رضایتمندی و آرامش خاطر بیشتر این عزیزان شده است .

جزئیات پروژه

  • منطقه: ۶
  • آدرس: خیابان قائم مقام فراهانی خیابان مشاهیر پلاک ۲۴
  • متراژ زمین : ۳۳۵ متر مربع
  • متراژ کل بنا: ۲۰۰۰ متر
  • تعداد طبقات: ۸ طبقه
  • کاربری: اداری
  • وضعیت: در حال تخریب ‌و خاکبرداری

مهارت‌های پروژه

نیروی کار متخصص
0%
موقعیت مکانی
0%
کیفیت مواد اولیه
0%
گروه ساختمانی چمن آرا

فرم شما با موفقیت پر شد.

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان

با شما تماس می‌گیرند.